Kingdom Defender:Easten Legend

Kingdom Defender strateji oyununa ücret ödemeden sahip olun.
BİLGİ
  • LisansÜcretsiz
  • Boyut298.67 MB
  • Sürüm2.4.02
  • DilTürkçe
  • GeliştiriciXIE ZHEN
Kingdom Defender:Easten Legend indir; Oyunun her bir sahnesinde size düşen zorlu görevler olacak.

Masalsı oyun dünyası içerisinde heyecan verici bir kule savunma deneyimi yaşayarak heyecanın tadını çıkarmak isterseniz sizde Kingdom Defender mobil oyununu iOS akıllı cep telefonunuza indirin. Gelişmiş oyun özeliklerini değerlendirin, stratejik taktiklerinizi hazırlayın ve ardından eşsiz oyun performansı sergileyerek oyun içerisinde taktiksel bir şekilde ilerleme kat edin. Oyunun her bir sahnesinde size düşen zorlu görevler olacak. Bu görevlerin her birini başarı ile sonuçlandırarak imparatorluğunuzu yükselmeye çalışacaksınız.

Kingdom Defender, üç krallığın arsasına dayanan 3 boyutlu stratejik bir kule savunma mobil çevrimiçi oyunudur. Oyunda karşınıza çıkan düşman birliklerine karşı eşsiz bir performans sergileyerek yükseltici oyun ögelerini elde ederek ilerleme kat edin. Kendi taktikleriniz size büyük savaşlar kazandıracaktır. Üç ana işgal sistemi, çeşitli ekim stratejileri, onlarca ünlü kahramanın derin seviyedeki ekimi ve binlerce diziliş kombinasyonu, size eşsiz ve unutulmaz bir kule savunma oyunu deneyimi kazandıracaktır. Kendi heyecan verici kule savunma dünyanızı oluşturarak düşman birliklerini ortadan kaldırmaya çalışacaksınız. Savaşların her birinde taktiksel hamleler yaparak ilerleyin.

Savaş kahramanları, güçlü bir strateji, yükseltici oyun ögeleri ve ardından gelen kusursuz bir deneyim için sizde Kingdom Defender dünyasında yer alın. Burada hem kendi taktiklerinizi kullanacak hem de oyunun seçeneklerini değerlendirerek savaşları kazanmaya çalışacaksınız. Bu oyun yüksek işleme için en gelişmiş 3D hassas modunu benimser. Somut ve zarif karakter tasarımı, havalı, sanatsal oyun sahnesi ve dinamik peyzaj ögeleri size özel bir görsel deneyim yaşatacak. Kendinizi oyunun her bir seçeneğine odaklayın, taktiklerinizi artırın ve ardından ilerleme kat ederek daha fazla yükseltici elde etmeye odaklanın.

Savaş esnasında düşman birliklerinize karşı yaratıcı stratejik planlar geliştirerek kazancınızı artıracaksınız. Oyunda gelişim göstererek imparatorluğunuzu yükselteceksiniz. Ayrıca, bu oyuna çeşitli yepyeni oyunlar sunuluyor, örneğin, bu oyunda üç krallıkta ünlü kahramanları geleneksel kule savunmasında tek bir sabit savunma kulesinin yerine daha dinamik bir etkiye sahiptir. Bunu yaparak, dünyayı fethetmek ve stratejik kule savunmasının sınırsız cazibesini hissetmek için önde gelen ünlü kahramanların mutlak zevkini tam olarak deneyimleyebilirsiniz. Oyunun tek yönlü olmasından ziyade çok yönlü olması sürükleyici bir deneyim yaşamanıza izin verecektir.

Kendi güzelliklerinizi çağırabileceğiniz eşsiz bir harem sistemi yaratma hakkınız vardır. Sert savaşlardan sonra onlarla biraz eğlenebilirsiniz. Savaşın her sahnesinde başarı elde edin ve ardından bu başarıları halkınız ile kutlayarak eğlenceli anlar da yaşayın. Hem savaş hem de eğlenceli bir fantezi dünyası Kingdom Defender mobil oyununda sizi bekliyor. Görkemli yetenek gösterileri ve yüksek tempolu ritm ritmi, savaş deneyiminin tadını çıkarmanıza izin verebilir. Lüks ücretsiz günlük avantajlar, kendi kahramanlarınızı hızla geliştirmenize yardımcı olur. Oyun sahnelerini değerlendirin, taktikler geliştirin ve ardından daha fazla oyun sahnesinde yer almaya hak kazanın. Savaşın her halini hissetmeye hazır olun.

Kingdom Defender:Easten Legend indir